بارگیری صفحه

ارور پکیج بوتان یا کد خطای پکیج بوتان

طریقه روشن کردن پکیج دیواری

ارور پکیج بوتان یا کد خطای پکیج بوتان همراه راه حل رفع آن

خطاهای پکیج بوتان مثل خطاهای بیشتر پکیج‌های دیگر به راحتی قابل خواندن هستند. البته برطرف کردن کد خطاهای پکیج بوتان ممکن است در همه موارد ساده نباشد. ارور پکیج بوتان ممکن است به دلایل بسیار زیادی اتفاق افتاده باشد. کد خطای پکیج بوتان را خودتان می‌توانید به راحتی بخوانید. ممکن است نتوانید خودتان کد خطا نمایش داده شده را برطرف کنید اما دانستن این‌که هر کد به چه دلیل نمایش داده شده و چطور می‌توان آن را برطرف کرد، کمک بسیار زیادی به شما خواهد کرد.

ارور پکیج بوتان یا کد خطای پکیج بوتان

توصیه می‌کنیم حتما برای رفع ارور پکیج بوتان یا کد خطای پکیج بوتان  با یک سرویس‌کار مجرب تماس بگیرید. بهتر است برای سرویس این پکیج‌ها با نمایندگی بوتان تماس بگیرید و از آن‌ها بخواهید یک سرویس کار به محل اعزام کنند. در ادامه در مورد این کدهای خطا توضیحاتی خواهیم داد. پس با استادکار همراه باشید.

کد خطای A01

این کد زمانی نمایان می‌شود که مشعل پکیج روشن نمی‌شود. این مشکل ممکن است به دلایل مختلفی رخ داده باشد. قطعی گاز، خرابی شیر گاز یا خرابی فندک معمول‌ترین دلایل بروز چنین مشکلی هستند. با آزمایش کردن هرکدام از این بخش‌ها می‌توانید متوجه شوید مشکل از کجا بروز کرده است. بهتر است برای رفع این مشکل، با سرویس‌کار مجرب تماس بگیرید. اگر گاز قطع است، بهتر است منبع گاز ورودی را هم بررسی کنید.

کد خطای A01 این کد زمانی نمایان می‌شود که مشعل پکیج روشن نمی‌شود.
کد خطای A01 – این کد زمانی نمایان می‌شود که مشعل پکیج روشن نمی‌شود.

کد خطای A02

این خطا نشان دهنده بروز مشکل در کلید حرارتی است. ممکن است پمپ حرارتی دچار مشکل شده باشد، صافی برگشت گرفته باشد، مبدل ثانویه رسوب گرفته باشد و یا شیر موتور دچار نقص شده باشد. اگر قبل از آغاز به کار پکیج این کد را مشاهده می‌کنید، دلیل آن بروز مشکل در کلید حرارتی است. این کد خطا را هم باید با کمک یک سرویس‌کار حرفه‌ای و مجرب رفع کنید.

کد خطای A03

زمانی که در خروج دود حاصل از احتراق مشکلی ایجاد شده باشد، این کد خطا نمایش داده می‌شود. معمول‌ترین دلیلی که باعث بروز این مشکل می‌شود، خرابی ترموستات دود است. اگر فن دستگاه شما کار نمی‌کند، باید آن را تعویض کنید تا این کد خطا برطرف شود. اگر فن سالم است، از یک تعمیرکار مجرب بخواهید ترموستات دود پکیج شما را بررسی کند.

کد خطای A03 پکیج بوتان زمانی که در خروج دود حاصل از احتراق مشکلی ایجاد شده باشد، این کد خطا نمایش داده می‌شود
کد خطای A03 پکیج بوتان زمانی که در خروج دود حاصل از احتراق مشکلی ایجاد شده باشد، این کد خطا نمایش داده می‌شود

کد خطای A04

در صورت کم بودن فشار آب ورودی به پکیج، این کد خطا نمایش داده می‌شود. دلیل بروز این مشکل ممکن است خرابی پرشر سوییچ آب یا کلید حداقل فشار باشد. در صورت بروز این کد خطا، ابتدا فشار سنج را بررسی کنید. اگر کم‌تر یا بیشتر از دو بود، تلاش کنید این فشار را روی حدود دو تنظیم کنید. اگر موفق به انجام این کار نشدید، باید از یک تعمیرکار بخواهید پکیج شما را سرویس کند.

کد خطای A06

این کد خطا زمانی نمایش داده می‌شود که سنسور NTC پکیج دچار مشکل شده باشد. در صورت مشاهده این کد با نمایندگی بوتان یا یک سرویس‌کار مجرب تماس بگیرید.

کد خطای A07

این کد خطا زمانی نمایش داده می‌شود که سنسور NTC گرمایش پکیج دچار مشکل شده باشد. این کد خطا را هم باید با کمک سرویس‌کار یا نمایندگی بوتان برطرف کنید.

سنسور NTC گرمایش پکیج دچار مشکل شده باشد، خطای A07 را نمایش می‌دهد.
سنسور NTC گرمایش پکیج بوتان دچار مشکل شده باشد، خطای A07 را نمایش می‌دهد.

کد خطای A11

نمایان شدن این کد خطا به معنی این است که حسگر دمای سیستم قبل از فرمان برد وارد عمل شده. این کد خطا ممکن است به دلیل تنظیم نبودن فشار گاز یا تنظیم نبودن فاصله الکترود جرقه‌زن با محفظه‌ اشتعال بروز کرده باشد. برای رفع این کد خطا ابتدا فشار گاز ورودی به پکیج را بررسی کنید. فاصله الکترود جرقه‌زن با محفظه اشتعال باید بین ۳ تا ۵ میلی‌متر باشد. می‌توانید این فاصله را با دقت به صورت دستی تنظیم کنید.

کد خطای ADJ

این کد به دلیل به‌ هم ریختن تنظیم الکتریکی حداقل و حداکثر مدار گرمایش نمایش داده می‌شود. برای رفع این مشکل بهتر است با نمایندگی بوتان یا یک سرویس‌کار مجرب تماس بگیرید.

کد خطای E01 پکیج بوتان

کد خطای E1 زمانی نمایان می‌شود که شعله تشکیل نمی‌شود. ممکن است در شیر گاز نقصی به وجود آمده باشد، جرقه‌زن عمل نکند و یا حسگر شعله خراب شده باشد.

کد خطای E02

این کد زمانی نمایش داده می‌شود که کلید حرارتی دچار مشکل شده باشد. سرویس یا تعمیر این کلید یک کار کاملا تخصصی است.

کد خطای E02 پکیج بوتان ، این کد زمانی نمایش داده می‌شود که کلید حرارتی دچار مشکل شده باشد

کد خطای E03

اگر پرشر دود خراب شده باشد، ترموستات دود دچار مشکل شده باشد و یا فن پکیج کار نکند، این کد خطا نمایش داده می‌شود.

کد خطای E04 پکیج بوتان

کاهش یا افزایش فشار آب موجود در سیستم پکیج باعث نمایش این کد خطا خواهد شد. با باز کردن و یا بسته کردن شیر پرکن پکیج فشار می‌توانید فشار را به میزان استاندارد تنظیم کنید.

کد خطای E06

این کد زمانی نمایش داده می شود که NTC آب گرم مصرفی قطع باشد. سرویس این سنسور نیز یک کار کاملا تخصصی است.

کد خطای E11

اگر شیر گاز دچار مشکل شده باشد یا برد پکیج دچار نقص شده باشد این کد خطا بروز می‌کند. سرویس این دو بخش را باید به یک سرویس‌کار مجرب بسپارید.

اگر شیر گاز دچار مشکل شده باشد یا برد پکیج دچار نقص شده باشد کد خطای E11 بروز می‌کند
اگر شیر گاز دچار مشکل شده باشد یا برد پکیج دچار نقص شده باشد کد خطای E11 بروز می‌کند

کد خطای ADJ

اگر  تنظیم الکتریکی حداقل و حداکثر دمای گرمایش به‌ هم خورده باشد این کد خطا نمایش داده می‌شود. ممکن است کلید فشار دچار مشکل شده باشد، فشار آب در بخش گرمایش کم باشد یا کابل اتصال به ترموستات ایمنی دود قطع شده باشد. این کابل را می‌توانید تعویض کنید.

ارتباط با ما :

www.fanvaherfe.com

آدرس :

شهر ری – خیابان رجایی – سه راه ترانسفو – خیابان انبار نفت – مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهر ری – کارگاه لوازم خانگی فرخی

تلفن : 02155209679

تهران -خیابان آزادی – بین خیابان یادگار امام و استاد معین – روبروی متروی دکتر حبیب الله – نبش کوچه نور پاش طبقه دوم – آموزشگاه توانگران تلاشگر

تلفن : 02166067806

 

نوشته قبلی

ارور یا کد خطای پکیج ایران رادیاتور

نوشته بعدی

طریقه روشن کردن پکیج دیواری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × دو =

سبد خرید

آدرس ما

کرج ، آزادگان ، ابتدای خیابان مطهری ، بین خیابان شاهد2 و خیابان سلمانی ساوجی ، پلاک 901 ، ساختمان کوروش ، واحد دوازدهم 02632551969

تهران ، شهرری ، سه راه ترانسفورماتور ، خیابان انبار نفت ، مرکز فنی و حرفه ای شهرری ، کارگاه لوازم خانگی 02155209679